Alchemy is een te gekke, elegante sample-manipulatie synthesizer met zeer veel modulatiemogelijkheden. Zo is Alchemy ideaal voor het maken van soundscapes. Dat bewijzen ook deze twee nieuwe soundsets met elk 150 patches voor Alchemy en Alchemy Player die deze zomer zijn uitgebracht. Iedere patch heeft acht variaties.
Guitar Mutations heeft als basis gitaarsamples die met Alchemy zijn bewerkt tot geheel nieuwe, interessante instrumenten. Guitar Mutations bevat de volgende geluiden: 42 gitaar, 32 soundscapes, 18 arpeggio’s, 16 loops, 9 bassen, 8 toetsen, 8 synthesizer, 7 pads, 5 leads, en 5 geluidseffecten.
Ian Boddy gebruikte voor zijn soundset Analogica de samples van klassieke analoge synthesizers als basis voor een rijk scala aan geluiden. Analogica bevat onder andere ring- en frequentie (FM) -modulatie soundscapes, pads, arpeggio’s, Minimoog bassen, en wavetable-geluiden.
Beide soundsets kosten € 49.